Water Show Szczecin

Water Show Szczecin jest imprezą towarzyszącą Międzynarodowemu Festiwalowi Fajerwerków PYROMAGIC 2018, który odbywaja się w dniach 10-11 sierpnia 2018.

Pierwsza edycja Water Show Szczecin w roku 2016 sprawiła, że Szczecin stał się polską stolicą High divingu i Flyboardingu. Szczecin jest również pierwszym miastem w naszym kraju, które odważyło się na organizację tak spektakularnego wydarzenia.

W tym roku widowisko powraca na Wały Chrobrego z jeszcze bogatszym programem. 

Water Show Szczecin 11 sierpnia 2018 r.  Wały Chrobrego

Wodne show na światowym poziomie ponownie w Szczecinie!

Pierwsza edycja Water Show Szczecin towarzyszyła Festiwalowi Sztucznych Ogni Pyromagic 2016. Sensację wzbudziła 12 metrowa konstrukcja wieży ustawiona na moście Trasy Zamkowej z której odbywały się akrobatyczne skoki do wody z wysokości 27 metrów! Zapierające dech w piersiach skoki w wykonaniu światowej elity skoczków zachwyciły mieszkańców Szczecina i władze miasta.

„Pomysł takiej imprezy idealnie wpisał się w filozofię promocji miasta. Miasto wraca nad wodę: Zlot żaglowców, rewitalizacja bulwarów, budowa przystani, Łasztownia, etc. Mamy nadzieję, że nasza impreza będzie się rozwijać i na dobre wpisze się w kalendarz imprez naszego miasta” – mówi  Krzysztof Mastylak z agencji Studio 4U, współorganizator wydarzenia. Pomysł aby High Diving zagościł w Szczecinie dla wielu wydawał się czymś nieracjonalnym. Skoki do Odry… Jednak pierwsza odsłona Water Show Szczecin udowodniła jak wielki potencjał tkwi w tym miejscu.

 

 

Zobacz więcej

Przejdź na stronę wydarzenia
Pyromagic 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja SO FINE