Strefa klubowa

Od czwartku do soboty (10 – 12 sierpnia) na Łasztowni działać będzie strefa klubowa. To okazja do zabawy przy muzyce klubowej do późnych godzin nocnych. W namiotach sferycznych rozbrzmiewały będą dźwięki grane na co dzień w szczecińskich lokalach.

IMPREZOWE SERCE SZCZECINA Z WIDOKIEM NA PYROMAGIC

Zakończenie finału Regat The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie nie oznacza zakończenia zabawy. Wręcz przeciwnie. Dla mieszkańców i turystów przygotowano mnóstwo innych atrakcji. W oczekiwaniu na Pyromagic koniecznie trzeba wybrać się na nowy bulwar na Nabrzeżu Starówka do strefy klubowej.

- Strefa klubowa zajmie powierzchnię blisko 4000 metrów kwadratowych. Wykorzystamy w niej namioty sferyczne – zapowiada Mikołaj Komór, realizujący projekt na zlecenie Żeglugi Szczecińskiej. – Startujemy w czwartek 10 sierpnia o godzinie 10 rano i działamy aż do 2 w nocy. I tak aż do 12 sierpnia. Każdego dnia do godziny 20 funkcjonowała będzie strefa chillout. Można wtedy poleżeć na leżakach, odpocząć. Po godzinie 20 startowały będą dyskoteki. W trzech namiotach sferycznych grana będzie muzyka ze szczecińskich klubów. 

W piątek organizatorzy zapraszają z kolei na wielki finał wydarzenia Splash of Colours.

- Startujemy o godzinie 15. Potrwa do 20. Będzie to zwieńczenie wszystkich festiwali kolorów, które odbyły się w tym sezonie nie tylko w naszym województwie, ale i w całej Polsce. Towarzyszyła będzie mu muzyka grana z jednego z namiotów sferycznych. Po tym czasie na scenie klubowej oczywiście będziemy oglądali festiwal Pyromagic. Wstęp przez wszystkie dni jest bezpłatny.

To nie jedyna niespodzianka, która czeka na mieszkańców. W czwartek, po zakończeniu regat, ustawione na Łasztowni wesołe miasteczka oferowały będą nawet 50-procentowe zniżki. 

Pyromagic 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja SO FINE