Publiczność też wybierze swojego faworyta

Już tylko cztery dni dzielą nas od najbardziej widowiskowej imprezy w roku – Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni Pyromagic 2018.

 

W tym roku w Szczecinie zmierzą się firmy z Rumunii, Filipin oraz Anglii.  W roli gospodarza wystąpi SUREX Firma Rodzinna Ryszard Suzdalewicz. Uczestnicy festiwalu zaprezentują 15 minutowe pokazy sztucznych ogni, każda drużyna będzie obowiązkowo musi ułożyć choreografię do utworu Wolfganga Amadeusza Mozarta - Marsz Turecki.

 

Pyro Events - Temexson Team (Rumunia)

Od 2006 roku, aż do dziś Pyro Events - Temexson Team z sukcesem organizuje największe pirotechniczne pokazy. Doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata pozwala tworzyć im różnorodne pokazy, niezależnie od miejsca. Ich misją jest tworzenie takich choreografii, które będą wyglądały spektakularnie, wzbudzą zachwyt i na długo pozostaną w pamięci odbiorców. 

 

Platinum Fireworks (Filipiny)

Firma powstała w 2002 roku. O swojej działalności mówią, że tworzą magiczne i zapierające dech w piersiach pokazy fajerwerków, które na długo pozostają we wspomnieniach. Na swoim koncie ma już liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte podczas międzynarodowych pokazów. Zespół organizował także duże pokazy pirotechniczne w Wielkiej Brytanii. 

 

Pyrotex Fireworx (Anglia)

To dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25 letnim stażem, która tworzą młodzi ludzie. Przez ponad ćwierć wieku swojej działalności Pyrotex Fireworx zdobyła duże uznanie w branży pirotechnicznej. Podczas swoich pokazów zespół korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań, dzięki którym powstające choreografie budzą podziw i zachwyt zarówno wśród sędziów jak i publiczności.

 

Surex Firma Rodzinna

Firma Surex od lat jest organizatorem technicznym Międzynarodowego Pokazu Sztucznych Ogni Pyromagic. Zespół zdobywa swoje doświadczenie poprzez udział w największych festiwalach widowisk pirotechnicznych na świecie m.in. w Montrealu, Berlinie, Hanowerze, Cannes, Monte Carlo, Blanes, Shanghaiu, Changshy i Macau w Chinach, Pohang i Bushan w Korei i wielu innych miastach.

 

Plebiscyt na Nagrodę Publiczności PYROMAGIC 2018

Pokazy zostaną także poddane ocenie publiczności. Podobnie jak w poprzednich latach uruchomiony zostanie plebiscyt na Nagrodę Publiczności Pyromagic 2018. Celem głosowania jest wyłonienie przez publiczność zwycięskiej drużyny spośród zaprezentowanych podczas festiwalu pokazów. Głosowanie trwać będzie od 10 sierpnia od godziny 22.00 do 11 sierpnia do godziny 23.10. Aby przystąpić do Plebiscytu uczestnik głosowania powinien wysłać wiadomość SMS pod numer 7168 o treści: pokaz.cyfra będąca numerem danej drużyny: pokaz.1 – PYROEVENTS-Romania; pokaz.2 – PLATINUM - Philipines; pokaz.3 – PYROTEX-England. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS pod numer 7168 wynosi: 1,23 zł z VAT (1,00 zł + 23%VAT). Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 11.08.2018 roku o godz. 23:15 przed pokazem pirotechnicznym organizatora i po ogłoszeniu przez Jury kolejności zajętych przez ekipy uczestniczące miejsc w „PYROMAGIC 2018”.

Regulamin głosowania 

Pyromagic 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja SO FINE